Тридесет и една години след лансирането на игралния филм „Семейство Адамс“ на Бари Зоненфелд, американската актриса отново се готви да се завърне във вселената на чудатата и откачена фамилия. Ето за какво става въпрос:
„Да, истина е – невероятната Кристина Ричи се присъединява към актьорския състав на новите телевизионни серии, концентрирани върху Уензди, но като нов и вълнуващ персонаж“ – туитна преди броени дни американския гигант за стрийминг Netflix, потвърждавайки по този начин разпространяваните до този момент слухове.

Кристина Ричи на свой ред сподели добрата новина чрез статия на Deadline в личния си Instagram профил. Но този път 42-годишната звезда няма да бъде преобразена като знаковата дъщеря на Гомес и Мортиша Адамс; ролята бе поверена на Джена Ортега („Непорочната Джейн“, “Ти“).

До този момент се знае, че сериалът ще бъде дело на Тим Бъртън и ще разполага с 8 епизода, а Уензди Адамс – освен протагонист – ще бъде също и разказвачът.

„След като започва да следва в „Невърмор академи“, на Уензди Адамс ѝ се налага хем да се научи да укротява новооткритите си психически сили, но също така да осуети поредица от чудовищни убийства, тероризиращи града, и да разреши огромна мистерия отпреди 25 години, в която са замесени родителите ѝ“ – гласи синопсисът към новия кинематографски проект.




























